İZMİR TARIM VE HAYVANCILIK FUARI 2022

  • Anasayfa
  • İZMİR TARIM VE HAYVANCILIK FUARI 2022

Ziyaretçilerimize Sağlanan İmkanlar

Fuarımızı ziyaret etmek isteyen firma yetkililerine aşağıdaki imkanlarımız tarafımızdan ücretsiz sağlanacaktır.

·İzmirde 5 yıldızlı hotelde‘’de 3 gece ücretsiz konaklama (Sabah kahvaltısı dahil)

·Hotelden fuar alanına hergün ücretsiz shuttle transfer

·Fuar alanından hotele ücretsiz her gün shuttle servis (Saat 17.00 -18.00)

·Fuar alanine ücretsiz VIP giriş kartı

·Fuar alanında B2B görüşme alanlarını kullanma

 

Fuar Detayları

1986 yılında kurulan “Orion Fuarcılık ve Tanıtım Hizmetleri A.Ş.” uzmanlık alanı olan tarım fuarı organizasyonlarında yolculuğuna İzmir ve Denizli fuarları ile devam etmektedir. 1993 yılında Türkiye’nin ilk tarım fuarını Söke – Aydın’da düzenleyen firmamız, ülkemizin bir çok bölgesinde fuarlar düzenlemiş ve şüphesiz sektörün en deneyimli organizasyon firmasıdır.

Türkiye’nin en büyük ve Avrupa’nın en büyük dört tarım fuarından biri olan 16. Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı, 23 – 27 Haziran 2021 tarihleri ​​arasında beş gün boyunca 80 ülkeden 774 marka katılımcısı ve 126.332 ziyaretçiyi ağırladı.

2020 ve 2021 yıllarında düzenlenen tek Tarım fuarının pandemi nedeniyle olması sektör için büyük bir moral oldu. Yaklaşık 2 yıldır fiziki fuarların yapılamaması nedeniyle tarım sektörü temsilcileri beklediklerinden daha yüksek verim aldı. Özellikle yabancı alım heyetlerinin akınına uğrayan Agroexpo sayesinde firmalar fuara katılımlarının büyük bir prestij kazanımı olduğu yorumunu yapıyor.

Yabancı alım heyetlerinin akınına uğrayan fuarda katılımcılar, bu yıl Agroexpo’ya katılmanın kendilerine büyük prestij kazandırdığını vurguladı.

Aynı zamanda Türkiye’nin en büyük fuar alanı olan Fuar İzmir’de 110 bin metrekare kapalı alanda 12 salonun tamamında gerçekleştirilecek olan Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı 2022 yılında; 17. yılında Ege’nin incisi İzmir’de yurt dışından önemli üreticiler, tarım ve hayvancılık şirketleri, yerli ve yabancı traktör üreticileri başta olmak üzere tüm sektör temsilcilerini ve çiftçileri ağırlayacak.

İZMİR TARIM VE HAYVANCILIK FUARI 2022

Fuar Formu

    Visitor Form