AYSAF AYAKKABI YAN SANAYİ FUARI KIŞ 2023

  • Anasayfa
  • AYSAF AYAKKABI YAN SANAYİ FUARI KIŞ 2023

Ayakkabı Sanayisine Yön Veren AYSAF KIŞ 2023  Kış sezonuna hazırlanan Dünya Ayakkabı yan sanayi sektörünü tekrardan biraraya getirmeye hazırlanıyor.

Senede iki defa düzenlenen ve Kasım 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlayacak olan AYSAF Fuarı, dünyanın dört bir yanından gelen, alanında lider firmaları bir araya getirecek. Fuar, yeni iş anlaşmalarının sağlanmasında öncü olup, katılımcı firmalara tekrardan yerli ve yabancı ziyaretçilerle buluşma fırsatı sunacak.

Ayakkabı Yan Sanayicileri Derneği (AYSAD) ve Artkim Fuarcılık, dünya ayakkabı yan sanayinin öncü olan Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı-AYSAF için güçlerini birleştirerek 4.kez düzenleyeceği fuar 30 ülkeden alım heyetlerimizi katılımcılarla biraraya getirecek.

Kasım 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlayacak olan AYSAF Fuarı, dünyanın dört bir yanından gelen, alanında lider firmaları bir araya getirecek. Fuar, yeni iş anlaşmalarının sağlanmasında öncü olup, katılımcı firmalara yerli ve yabancı ziyaretçilerle buluşma fırsatı sunacak.

GRAND INTERNATIONAL EXPO GROUP ”Uluslararası AYSAF Ayakkabı Yan Sanayi 2023” fuarının uluslararası tanıtım ve nitelikli ziyaretçi programını yürüten resmi yetkili temsilcisidir.

Yurtdışından alım yapma yetkisine sahip Ayakkabı Yan Sanayi firmaları, İthalatçıları ve sektör temcileri ve ziyaretçilerimize fuarlarının daha konforlu ve verimli geçmesi için Sağlanan İmkanlar;

Kış sezonuna ait yeni trendlerin sergilenecek olan  Kasım 2023 tarihinde İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenecek dünyanın en büyük iki ihtisas fuarından biri olan fuarı olan ”AYSAF AYAKKABI YAN SANAYİ FUARI 2023 ” fuarımızı yurtdışından ziyaret etmek isteyen Ayakkabı ve Çanta üreticileri ve Ayakkabı Aksesuar ve deri İthalatçı firma yetkililerine firmanızın değerlendirilip organizatör tarafından onay sonrası aşağıdaki imkanlarımız tarafımızdan ücretsiz sağlanacaktır.

■ 4 gece ücretsiz konaklama (Sabah kahvaltısı dahil)

■ Hotelden fuar alanına her gün ücretsiz shuttle transfer

■ Fuar alanından hotele ücretsiz her gün shuttle servis (Saat 17.00 -18.00)

■ Fuar alanine ücretsiz VIP giriş kartı

■ Fuar alanında B2B görüşme alanlarını kullanma..

■ Fuar alanındaki görüşmeleriniz Rusça, Arapça, Ingilizce tercuman desteği

Bize ulaşın Whatsapp : +90 533 148 20 00

FUARIMIZI NEDEN ZİYARET ETMELİSİNİZ?

Kış sezonuna girerken sektöre yönelik çözüm üreten lider firmaların ileri ayakkabı üretim teknolojilerindeki son gelişmelerini yerinde göreceksiniz.Türkiyenin ve dünyanın en tecrübeli üreticileri fuarımızda sizlerle tanışmaktan mutluluk duyacaklar..

– Yeni işbirliklerine kapı açın.

– Gelişmekte olan sektördeki yatırım fırsatlarını kaçırmayın.

– Ulusal ve uluslararası uzmanların katılımı ile düzenlenecek Konferans Program’ından yararlanın.

– Bilgi paylaşımına açık binlerce meslektaş ile sektörel bağlar kurma imkânı yakalayın.

– Fiyat ve özellik karşılaştırmaları yapabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesi ile karşılaşacaksınız.

FUARIMIZDA SERGİLENECEK ÜRÜN GRUPLARI

• Taban ve Ökçe Üreticileri

• Aksesuar Üretici ve İthalatçıları
• Tekstil Ürünleri
• Ayakkabı Kimyasalları ve Yapıştırıcıları
• Deri Ürünleri

• Suni Deri Ürünleri
• Makine Üreticileri
• Kalite Kontrol ve İş Güvenliği
• Mümessillikler

AYSAF AYAKKABI YAN SANAYİ FUARI KIŞ 2023

    Visitor Form