Food & Nutritional Ingredients 2023

  • Anasayfa
  • Food & Nutritional Ingredients 2023

Food & Nutritional Ingredients 2023

Yerli ve yabancı sektör profesyonellerinin buluşma noktası olan ve sektörün en yeni ürün ve teknolijerinin sergileneceği “5. Uluslararası Gıda, Beslenme Bileşenleri, İçerikleri ve Teknolojileri Fuarı: Food & Nutritional Ingredients 2023” 31 Mayıs – 02 Haziran 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde katılımcı ve ziyaretçilerini ağırlamaya, sektörün her paydaşını buluşturmaya hazırlanıyor.

Rakamlarla Food & Nutritional Ingredients 2022

• 2022 yılında Food & Nutritional Ingredients Fuarı, 48’i yabancı olmak üzere 92 katılımcı ve temsil edilen firmaya ev sahipliği yaptı.

• Fuar 3 gün boyunca 973’ü’si 65 farklı ülkeden gelen yabancı ziyaretçi olmak üzere toplam 5.266 sektör profesyoneli ziyaret etti.

• FNI Konferans Programı dahilinde ise sektör profesyonelleri 3 gün boyunca ticari ve bilimsel toplam 7 sunum, 1 panel programı gerçekleştirdi.

GRAND INTERNATIONAL EXPO GROUP  Food & Nutritional Ingredients Fuarının uluslararası tanıtım ve nitelikli ziyaretçi programı yetkili temsilcisidir.

CNR EXPO ] Food İstanbul

Gıda üreticisi misiniz? Aradığınız tüm ürünleri bu fuarda bulacaksınız..

Ülkenizden fuarımızı ziyaret edecek gıda üreticileri ve gıda sektör temsilcilerinin fuarlarını daha rahat geçirmeleri için Nitelikli Ziyaretçi Programı çerçevesinde sağladığımız imkanlar;

■ 3 gece ücretsiz konaklama  Hotel giriş: 30 Mayıs    Hotel Çıkış: 2 Haziran 2023  (kahvaltı dahil)

■ Her gün otelden fuar alanına ücretsiz servis

■ Fuar alanındaki toplantılarınız için Arapça, İngilizce ve Rusça tercüman desteği

■ Fuar alanına ücretsiz VIP giriş kartı

■ Fuar alanında B2B görüşme alanlarının kullanılması.

Bize ulaşın Whatsapp : +90 533 148 20 00

CHCI

Fuarda sergilenecek ürün grupları

■  Gıda İçerikleri ve Hammaddeler

■  Organik İçerikler

■  Ara Ürünler ve Katkı Maddeleri

■  Helal Gıda İçerikleri ve Hammaddeler

■  Paketleme ve Paketleme Sistemleri

■  Gıda Analizi ve Ürün Geliştirme Sistemleri

■  Gıda Güvenliği Teknolojileri

■  Gıda Paketleme ve Paketleme Teknolojileri

■  Gıda Üretim Ekipmanları

fuarmerkezi

NEDEN ZİYARET ETMELİSİNİZ?

■ Hedef kitlenizdeki sektör profesyonelleriyle aynı platformda görüşme şansı elde ederek bağlantılarınızı güçlendirin ve yeni işbirlikleri kurma şansı yakalayın

■ Son trendlerin gerisinde kalmamak ve sektöre hakim olmak için lider firmaların yeni ürünlerini, innovasyonlarını ve teknolojilerindeki son gelişmelerini yerinde görün

■ Gelişmekte olan sektördeki yatırım fırsatlarını kaçırmayın

■ Yeni hammadde ve bileşenleri karşılaştırıp değerlendirme şansı yakalayın

■ Yeniliklerden ilham alın

■ Fuar bünyesinde gerçekleştirilecek olan Workshop, Konferans gibi etkinliklerden faydalanın

NEDEN İSTANBUL?

nedenistanbul

Binlerce yıllık tarihiyle Asya ve Avrupa Kıtaları’nın birleşme noktasında yer alan, dünyaya yön vermiş imparatorlukların başkenti olmuş, bugün tüm dünyada hakim olan ticaret hayatının temellerinin atıldıgı, stratejik anlamda benzersiz olan İstanbul, günümüzde de Avrupa, Batı Asya ve Ortadoğu pazarlarının en önemli ticaret merkezlerinden biridir.

3.000 yıldan fazla bir süredir ticaret merkezi olarak kullanılan İstanbul, 15 milyonun üzerindeki nüfusu ve hızla büyüyen ekonomisiyle birlikte coğrafi, jeopolitik ve ticari anlamda dünya ve bölge ekonomisinin merceği altında olmaya devam etmektedir. Üretim gücü ve dış ticaret verileri göz önüne alınırsa dünya ortalamasının üzerinde performans sergileyen Türk ekonomisi, düzenlenen başarılı fuar organizasyonları dahilinde, Türkiye çevresindeki ülkelerle ticari bağlantılar kurmak ve Türk üreticilerinden mal tedarik etmek isteyen yabancı firmaların yoğun ilgisini çekmektedir.

Food & Nutritional Ingredients 2023

    Visitor Form