HORECA HOTEL EKİPMANLARI FUARI 2022

  • Anasayfa
  • HORECA HOTEL EKİPMANLARI FUARI 2022

Ziyaretçilerimize Sağlanan İmkanlar

Fuarımızı ziyaret etmek isteyen firma yetkililerine aşağıdaki imkanlarımız tarafımızdan ücretsiz sağlanacaktır.

·İzmirde 5 yıldızlı hotelde‘’de 3 gece ücretsiz konaklama (Sabah kahvaltısı dahil)

·Hotelden fuar alanına hergün ücretsiz shuttle transfer

·Fuar alanından hotele ücretsiz her gün shuttle servis (Saat 17.00 -18.00)

·Fuar alanine ücretsiz VIP giriş kartı

·Fuar alanında B2B görüşme alanlarını kullanma

FUAR HAKKINDA;

HORECA FUARI ULUSLARARASI OTEL EKİPMANLARI, OTELCİLİK KONAKLAMA TEKNOLOJİLERİ FUARI, ülkenin dört bir yanından gelen katılımcı ve ziyaretçileriyle İzmir’de varlığını bir kez daha kanıtladı.

İzmir’deki ikinci yılında büyüme potansiyelini göz önünde bulunduran fuar, katılımcıların memnuniyeti ve katkı sağlayan kurumların destekleriyle 2022 yılı hazırlıklarına başladı.

HORECA FUAR, hızla gelişen turizm sektöründe yeni yatırımların ve mevcut yatırımların ihtiyaçlarını karşılamak için turizm sektörü ve tedarikçilerini bir araya getiren önemli bir organizasyon haline gelmiştir.

İkinci yılında aldığı desteklerle yeniden şekillenen HORECA FUARI ULUSLARARASI OTEL EKİPMANLARI VE KONAKLAMA TEKNOLOJİLERİ FUARI, sektördeki ve Türkiye’nin en büyük ve en modern fuar alanına katılmak isteyen firmaları bir araya getirecek ​​Yurt içi ve yurt dışından sektör profesyonelleri ile Türkiye.

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından belgelendirilen tesislerin Genel Müdürü, Satınalma yetkililerinin turizm sezonu öncesi nihai satın alma kararlarını vereceği HORECA FUARI alım heyetleri ve ikili görüşmelere temel oluşturacak nihai organizasyonun devam edeceği belirtildi. hem de 2022’de.

HORECA sektörü fuarda A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını karşılayacak. 2,5 milyar dolarlık ihracat hacmiyle sektörün ticaret odaklı fuarı “HORECA FUARI”nda önceki yıllardan farklı olarak restoran, pastane, kafe ve catering firmalarının kurulumdan sürece kadar tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler yer alacak. son müşteriye ulaşmanın yanı sıra otel ve mutfak ekipmanları.

Kurumsal alıcıların yanı sıra yeni iş sahibi olacak ve işlerini yenileyecek tüm yatırımcılar; Tekstilden televizyona, klimadan fincana, dekorasyon ürünlerinden peyzaj ve bahçe mobilyalarına, SPA malzemeleri ve havuz ekipmanlarına kadar tüm ihtiyaçlarını bu fuardan temin edecekler.

Bunu gördük; Fuarla eş zamanlı olarak düzenlenen atölye çalışmaları, gösteriler, yarışmalar ve seminerler yoğun ilgi gördü. 2022 yılı için birbirinden renkli ve kaliteli etkinlikleri sizlerle buluşturmak için şimdiden hazırlıklarımızı sürdürüyoruz.

 

HORECA HOTEL EKİPMANLARI FUARI 2022

Fuar Formu

    Visitor Form