İSTANBUL HAZIR GİYİM FUARI YAZ 2023

  • Anasayfa
  • İSTANBUL HAZIR GİYİM FUARI YAZ 2023

İSTANBULU DÜNYANIN MODA MERKEZİ YAPAN ”ISTANBUL FASHION CONNECTION”  DÜNYA HAZIR GİYİM VE MODA SEKTÖRÜNÜ 9-11 AĞUSTOS 2023 TARİHİNDE TEKRARDAN BİRARAYA GETİRMEYE HAZIRLANIYOR..

IFCO, İstanbul Hazır Giyim ve Moda Fuarı senede iki defa düzenlenen Türkiye’nin yüksek kaliteli ve çok yönlü giyim koleksiyonlarını dünyanın her yerinden alıcılarla buluşturan Avrupa ve Avrasyanın en büyük Uluslararası Hazır Giyim ve Moda fuarıdır.

İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB) tarafından düzenlenen Türkiyenin lider fuarcılık kuruluşu ITKIB Fuarcılığın her sene rekorlar kıran ana organizatörlüğünde gerçekleşecek ISTANBUL FASHION CONNECTION fuarı , dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilerini binlerce katılımcı markayla buluşturmaya hazırlanıyor.

GRAND INTERNATIONAL EXPO GROUP ”Uluslararası IFCO İstanbul Hazır Giyim ve Moda 2023” fuarının uluslararası tanıtım ve nitelikli ziyaretçi programını yürüten resmi yetkili temsilcisidir.

Yurtdışından fuarımızı ziyaret edecek Hazır Giyim sektöründe faaliyet gösteren alım yapma yetkisine sahip İthalatçı firma sahiplerine ve sektör temsilcilerine fuarlarının daha konforlu geçmesi için  Sağlanan İmkanlar;

■ 3 gece ücretsiz konaklama  8-11 Ağustos 2023 tarihleri arası (Sabah kahvaltısı dahil)

■ Havalimanından hotelinize ücretsiz genel shuttle transfer

■ Hotelden fuar alanına hergün ücretsiz shuttle transfer

■ Fuar alanından hotele ücretsiz her gün shuttle servis (Saat 17.00 -18.00)

■ Fuar alanine ücretsiz VIP giriş kartı

■ Fuar alanında B2B görüşme alanlarını kullanma..

■ Fuar alanındaki görüşmeleriniz Rusça, Arapça, Ingilizce tercuman desteği

fuarmerkezi

Bize ulaşın Whatsapp : +90 533 148 20 00

ISTANBUL FASHION CONNECTION FUARINDA SERGİLENECEK ÜRÜN GRUPLARI

KADIN & ERKEK &  BEBE – ÇOCUK DIŞ GİYİM

Takım Elbise, Ceket, Pantalon, Elbise, Bluz, Gömlek, Abiye, Kaban, Mont, Palto,Pardüsü, Yağmurluk, Kazak,Bere, Kaşkol, Eldiven

KADIN & ERKEK &  BEBE- ÇOCUK İÇ GİYİM, ÇORAP

İç giyim, Çorap, Pijama, Gecelik, Sabahlık, Mayo

  KADIN & ERKEK &  BEBE- ÇOCUK DENİM, SPOR GİYİM

Denim, Pantalon, Mont, T-Shirt, Şort, Hobi Giysileri, Outdoor giysileri

ÇANTA VE ÇANTA AKSESUARLARI

GELİNLİK, DAMATLIK ve ABİYE ELBİSELER

AYAKKABI VE AKSESUARLARI

DERİ VE AKSESUAR ÜRÜNLERİ

SİZİ DAVET EDİYORUZ

  Uluslararası zincir mağazaların ve büyük mağazaların satın alma yöneticileri
  İthalatçılar, toptancılar, distribütörler
Koleksiyonları için sipariş veren uluslararası marka ve zincirlerin yöneticileri
Butik mağaza sahipleri ve alıcıları
  Uluslararası zincir mağazaların ve büyük mağazaların satın alma yöneticileri
  Tasarımcılar, moda markaları, sosyal medya fenomenleri,
  Belirli ürün gruplarında uzmanlaşmış mağaza yöneticileri,

NEDEN ISTANBUL?

nedenistanbul

MODA VE TİCARETİN BAŞKENTİ : İSTANBUL

Dünyanın en önemli iş ve kültür merkezlerini birbirine bağlayan dev bir metropol olmasının yanı sıra İstanbul, Avrasya’nın da ticaret ve moda merkezi konumunda. Avrupa, Körfez Ülkeleri, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ve Asya pazarlarının en elverişli buluşma noktası. İstanbul, Asya ve Avrupa Kıtalarının birleşme noktasında yer alan, tüm dünyada hakim olan ticaret hayatının temellerinin atıldığı en önemli ticaret merkezi. Coğrafi konumu, ana ulaşım koridorları üzerinde bulunmasıyla adeta doğal bir aktarma merkezi. 4 saatlik uçuşla Avrupa, Avrasya, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da 1,6 Milyar potansiyel müşteriye ve 28 Trilyon dolarlık bir pazara kolayca erişim imkanı. Türkiye’nin ticaret hacminin %30’unun kaynağı olan ve 16 milyon nüfusuyla büyük bir alıcı potansiyeli sunuyor olması. Çevresindeki ülkelerle ticari bağlantılar kurmak ve Türk üreticilerinden mal tedarik etmek isteyen yabancı firmaların uğrak yeri.

“Türk tekstil ve hazır giyim sektörü ekonominin lider sektörlerinden birisi olup, 340 milyar liralık üretimle imalat sanayide en fazla üretim yapan sektördür.  Türkiye, Dünyanın 6.büyük, Avrupa’nın ise 2. büyük tedarikçisi konumunda olup, ihracatın %40’ı Avrupa ülkelerine gerçekleşmektedir.” 

Türkiye’nin Hazır Giyim ve Moda sektörlerine yön veren ve dünyanın en büyük ve saygın Uluslararası Hazır Giyim fuarı olan İSTANBUL FASHION CONNECTION gücüne İstanbul’un coğrafi ve turizm avantajını da ekleyerek hem katılımcı hem de ziyaretçilere bulunmaz bir platform sunmaktadır..

İSTANBUL HAZIR GİYİM FUARI YAZ 2023

    Visitor Form