İSTANBUL HAZIR GİYİM & MODA FUARI 2024

  • Anasayfa
  • İSTANBUL HAZIR GİYİM & MODA FUARI 2024

MODA ENDÜSTRİSİNİN KÜRESEL BULUŞMASI ”ISTANBUL FASHION CONNECTION”  DÜNYA HAZIR GİYİM VE MODA SEKTÖRÜNÜ 7-9 Ağustos 2024 TARİHİNDE MODANIN BAŞKENTİ İSTANBULDA TEKRAR BİRARAYA GETİRMEYE HAZIRLANIYOR..

Bayan giyim, Erkek Giyim Çocuk Giyim, İç Giyim, Gelinlik ve Abiye sektörü ve Deri Giyim sektörünün en önemli üretici firmaları ile ISTANBUL FASHION CONNECTION da tanışma fıarsatı bulacaksınız.

IFCO, İstanbul Hazır Giyim ve Moda Fuarı senede iki defa düzenlenen Türkiye’nin yüksek kaliteli ve çok yönlü giyim koleksiyonlarını dünyanın her yerinden alıcılarla buluşturan Avrupa ve Avrasyanın en büyük Uluslararası Hazır Giyim ve Moda fuarıdır.

İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB) tarafından düzenlenen Türkiyenin lider fuarcılık kuruluşu ITKIB Fuarcılığın her sene rekorlar kıran ana organizatörlüğünde gerçekleşecek ISTANBUL FASHION CONNECTION fuarı , 5 kıtadan 100’ün üzerinde ülkeden gelen binlerce Hazır Giyim ve Moda karar vericilerini katılımcı markalarıyla buluşturmaya devam ediyor.

GRAND INTERNATIONAL EXPO GROUP ” Uluslararası IFCO İstanbul Hazır Giyim ve Moda 2024” fuarının uluslararası tanıtım ve nitelikli ziyaretçi programını yürüten resmi yetkili temsilcisidir.

Yurtdışından fuarımızı ziyaret edecek Hazır Giyim sektöründe faaliyet gösteren alım yapma yetkisine sahip İthalatçı firma sahiplerine ve sektör temsilcilerine fuarlarının daha konforlu geçmesi için  Sağlanan İmkanlar;

🔸3 gece ücretsiz konaklama  Hotel giriş: 6 Ağustos 2024 – Hotel çıkış: 9 Ağustos 2024

🔸 Havalimanından karşılama ve hotelinize ücretsiz genel shuttle transfer

🔸7  Ağustos akşamı özel fuar gala yemeğine ücretsiz katılım (Yurtdışından gelen misafirlerimiz içindir)

🔸Hotelden fuar alanına her gün ücretsiz shuttle transfer

🔸 Fuar alanından hotele ücretsiz her gün shuttle servis (Saat 17.00 -18.00)

🔸 Fuar alanına ücretsiz VIP giriş kartı

🔸 Fuar alanında B2B görüşme alanlarını kullanma..

🔸Fuar alanındaki görüşmeleriniz Rusça, Arapça, Ingilizce tercuman desteği

Bize ulaşın Whatsapp : +90 533 148 20 00

fuarmerkezi

ISTANBUL FASHION CONNECTION FUARINDA SERGİLENECEK ÜRÜN GRUPLARI

KADIN & ERKEK &  BEBE – ÇOCUK DIŞ GİYİM

Takım Elbise, Ceket, Pantalon, Elbise, Bluz, Gömlek, Abiye, Kaban, Mont, Palto,Pardüsü, Yağmurluk, Kazak,Bere, Kaşkol, Eldiven

KADIN & ERKEK &  BEBE- ÇOCUK İÇ GİYİM, ÇORAP

İç giyim, Çorap, Pijama, Gecelik, Sabahlık, Mayo

  KADIN & ERKEK &  BEBE- ÇOCUK DENİM, SPOR GİYİM

Denim, Pantalon, Mont, T-Shirt, Şort, Hobi Giysileri, Outdoor giysileri

GELİNLİK, DAMATLIK ve ABİYE ELBİSELER

Gelinlik, Damatlık, Gece kıyafetleri, Abiye giyim ve Aksesuarlar

ÇANTA VE ÇANTA AKSESUARLARI

AYAKKABI VE AKSESUARLARI

DERİ VE AKSESUAR ÜRÜNLERİ

Bu resim için alternatif metin açıklaması yok

SİZİ DAVET EDİYORUZ

  Uluslararası zincir mağazaların ve büyük mağazaların satın alma yöneticileri
  İthalatçılar, toptancılar, distribütörler
Koleksiyonları için sipariş veren uluslararası marka ve zincirlerin yöneticileri
Butik mağaza sahipleri ve alıcıları
  Uluslararası zincir mağazaların ve büyük mağazaların satın alma yöneticileri
  Tasarımcılar, moda markaları, sosyal medya fenomenleri,
  Belirli ürün gruplarında uzmanlaşmış mağaza yöneticileri,

 

GALA YEMEĞİMİZE DAVETLİSİNİZ

Yurtdışından fuarımızı ziyarete gelen Hazır Giyim sektörünün profesyonelleri bizim için çok değerlidir.ISTANBUL FASHION CONNECTION fuarı ziyaretçisi olmanın ayrıcılıklarını fuarın ilk akşamı WOW Hotelde düzenlenen GALA yemeğimizde hissedeceksiniz.

MODA İSTANBULDUR BU ŞEHİR Kİ  KENDİ MODASINI YARATIR

Modern çağın 80’ler sonrası tasarımcı etkisi, tasarımcıyı yaratıcılığıyla küresel ölçekte şöhrete kavuştururken, süper modelleri yaratarak defileleri de şov dünyasının en çarpıcı etkinlikleri haline getirdi. New York, Londra, Milan ve Paris gibi moda kentlerinde doğan pahalı ve statüko markalar ekonomik krizlerin eşlik ettiği 2000’lere gelindiğinde akıl kârı olmadıklarını gösterdi ve sıkılan tüketici iletişim çağıyla birlikte ulaşabildiği, yeni ve özgün arayışlara girdi. Her ne kadar Paris, Milan, Londra gibi geleneksel moda aktarma merkezleri yerlerini korumaya devam etse de günümüzde moda artık senin kendi kültürün ve kendini nereli hissettiğindir. Kimliğindir moda. İstanbul’un hayat dolu ve özgün kimliği ve çok kültürlülüğünden tasarıma yansıyan ilham verici hayat tarzlarıdır. Bizim için Moda İstanbul’dur

ZAMANSIZ TASARIMLAR,TUTKUNUN İLHAMA DÖNÜŞTÜĞÜ BU ŞEHİRDE

MODA VE TİCARETİN BAŞKENTİ : İSTANBUL

Dünyanın en önemli iş ve kültür merkezlerini birbirine bağlayan dev bir metropol olmasının yanı sıra İstanbul, Avrasya’nın da ticaret ve moda merkezi konumunda. Avrupa, Körfez Ülkeleri, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ve Asya pazarlarının en elverişli buluşma noktası. İstanbul, Asya ve Avrupa Kıtalarının birleşme noktasında yer alan, tüm dünyada hakim olan ticaret hayatının temellerinin atıldığı en önemli ticaret merkezi. Coğrafi konumu, ana ulaşım koridorları üzerinde bulunmasıyla adeta doğal bir aktarma merkezi. 4 saatlik uçuşla Avrupa, Avrasya, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da 1,6 Milyar potansiyel müşteriye ve 28 Trilyon dolarlık bir pazara kolayca erişim imkanı. Türkiye’nin ticaret hacminin %30’unun kaynağı olan ve 16 milyon nüfusuyla büyük bir alıcı potansiyeli sunuyor olması. Çevresindeki ülkelerle ticari bağlantılar kurmak ve Türk üreticilerinden mal tedarik etmek isteyen yabancı firmaların uğrak yeri.

“Türk tekstil ve hazır giyim sektörü ekonominin lider sektörlerinden birisi olup, 340 milyar liralık üretimle imalat sanayide en fazla üretim yapan sektördür.  Türkiye, Dünyanın 6.büyük, Avrupa’nın ise 2. büyük tedarikçisi konumunda olup, ihracatın %40’ı Avrupa ülkelerine gerçekleşmektedir.” 

Türkiye’nin Hazır Giyim ve Moda sektörlerine yön veren ve dünyanın en büyük ve saygın Uluslararası Hazır Giyim fuarı olan İSTANBUL FASHION CONNECTION gücüne İstanbul’un coğrafi ve turizm avantajını da ekleyerek hem katılımcı hem de ziyaretçilere bulunmaz bir platform sunmaktadır..

İSTANBUL HAZIR GİYİM & MODA FUARI 2024

    Visitor Form