BAKU GELİNLİK,DAMATLIK VE ABİYE GİYİM FUARI 2023

  • Anasayfa
  • BAKU GELİNLİK,DAMATLIK VE ABİYE GİYİM FUARI 2023

“Baku Bridal Show” modaya yön veren Türk Gelinlik ve Abiye üreticilerimizin yenilikçi ve modern tasarımlarını dünyaya tanıtmaya hazırlanıyor..

Ülkemizin lider fuarcılık kuruluşu TG Uluslararası fuarcılığın ana organizatörlüğünde Kafkasyanın ticaret merkezi Baküde düzenlenecek BAKU BRIDAL SHOW 2023 “Bakü Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı” Türk Gelinlik ve Abiye üreticilerimizi Rusyadan Moldovyaya,Irandan Gürcistana yüzlerce sektör profesyonelleri ve nitelikli alıcılarla buluşturmaya hazırlanıyor..

5-6 Nisan 2023 tarihinde Bakü Marriott Boulveard hotelde düzenleyeceğimiz fuarımızın Uluslararası tanıtımlarını gerçekleştiren Azerbaycanın küçük ve orta ölçekli firmalarının gelişimlerine destek veren resmi devlet kuruluşu #KOBIA Azerbaycan Sahipkarlar Konfederasyonu, Azerbaycan Küçük ve Orta ölçekli firmalar Derneği #KOBSKA, Gürcistan Sanayi ve Ticaret odası ve tüm Grand Expo yurtdışı ofisleri Türk firmaların yerel firmalarla iş hacimlerini geliştirmeleri ve yeni iş bağlantıları kurmaları için ev sahipliği yapacak olmanın heyecanını yaşamaktadır..
TG Expo Uluslararası Fuarcılık tarafından, Grand Expo’nun yerel organizasyon iş birliği ile teşvik kapsamında düzenlenecek olanBaku Bridal Show, Azerbaycan’nın başkenti Bakü’de 5-6 Nisan 2023 tarihlerinde gerçekleşecek. Sektörün en büyük uluslararası

üreticilerini, Kafkasya’nın dört bir yanından katılımcı ve ziyaretçiler ile tek çatı altında buluşturacak olan Baku Bridal Show’da gelinlik, damatlık ve abiye sektörünün en yeni tasarımları ve stilleri sergilenecek.

İhracatınızın artmasına önemli katkılar sağlayacak yeni müşterilere ve yeni pazarlara ulaşmanız için büyük fırsatlar sunacak olan Kafkasyanın ticaret merkezi olan Baküdeki fuarımıza sizleri davet ediyoruz..

www.bakubridalshow.com

 

 

BAKU GELİNLİK,DAMATLIK VE ABİYE GİYİM FUARI 2023

    Visitor Form