KAFKASYA YAPI FUARI GÜRCİSTAN

  • Anasayfa
  • KAFKASYA YAPI FUARI GÜRCİSTAN

KAFKASYA VE ORTA ASYANIN EN ÖNEMLİ ALICILARININ BİR ARAYA GELDİĞİ FUARIMIZDA YERİNİZİ ALARAK TİCARETİNİZİ YENİ PAZARLARA TAŞIYIN..

Kafkasya Yapı Fuarı, 27. Uluslararası Yapı ve Yapı Teknolojileri Fuarı

Azerbaycanın Karabağ zaferi ve Karabağ bölgesinde 7 şehirin yeniden İnşaatı ve restoresi, Gürcistanın Avrupa Birliğinin desteğiyle yeniden yapılanma sürecine girmesiyle, özellikle yapı ve gıda sektörlerinde Türkiye ile ticari ilişkileri rekor seviyeye çıkmıştır.
KAFKASYA YAPI FUARI, ülkedeki ve tüm Kafkas bölgesindeki en büyük ve en popüler endüstriyel etkinliklerden biridir. Etkinlik, inşaat malzemeleri, makine, teknoloji ve hizmet sağlayıcıları için Gürcü ve Kafkas inşaat şirketleri, geliştiriciler, mimarlar, devlet temsilcileri ve sektörün diğer önemli oyuncuları ile tanışmak, değerli bilgi alışverişinde bulunmak ve anlaşmalar yapmak için ideal bir fırsat sunuyor. Fuar, inovasyonun yerel pazarlara daha hızlı ulaşmasına yardımcı olmayı amaçlıyor. Uluslararası ve yerel şirketlere, alıcılarla buluşmaları ve verimli ortaklıklar kurmaları için etkin tedarik zinciri organize etmeleri ve karşılıklı fayda ve iş büyümesi elde etmeleri için bir platform sunar.
Gürcistan önemli pazar
Gürcistan AB”nin ülkeye sağladığı ekonomik destekler sayesinde büyük alt ve üst yapı yatırımları hamlesine girişmiş  özellikle “Tiflis ve Batum”da patlayan 5 yıldızlı otel inşaatları ve cephe yenileme işleri de ekonomiye canlılık getirmiştir. Ayrıca Gürcistan, Azerbaycan, Ermenistan, Özerk Kafkas cumhuriyetleri ile Orta Asya cumhuriyetlerine geçiş yolunda önemli bir ticari durak konumunda olduğu için yatırımcılarımız için son derece önemli bir merkezdir.Bağımsızlığını ilan etmesinin ardından Gürcistan ve Türkiye arasında yoğun ve uyumlu bir işbirliği süreci başladığını başlamış ve özellikle vize ve pasaport zorunluluğunun kaldırılmasıyla Türk vatandaşlarının kimlikle Gürcistana seyehat etmeleri Ülke olarak Gürcistan pazarındaki ürünlerimizin artmasına vesile olmuştur.Bu uyumun yansıması olarak iki ülke arasında geçen yıllarda hukuki ve ekonomik alanda çeşitli anlaşmalar imzalanmış  Serbest ticaret anlaşması ve çifte vergilendirmeyi önleme anlaşmasının da yürürlüğe girmesiyle Türkiye Gürcistanın birinci Ticaret ortağı olma konumuna gelmiştir.
Sizde Kafkasya Yapı Fuarında yerinizi alarak Gürcistanda düzenlenen Yapı sektörü İhalelerini takip edebilir Kafkasya ve Orta Asyadan gelen nitelikli alıcılar ve distribütörlerle ticaretinizi dış pazarlarda kuvvetlendirebilirsiniz.Fuar öncesi ve sonrası tüm TG Fuarcılık ve yerel fuarcılık şirketi GRAND EXPO personelleri sizin yanınızda olacaklardır.
Fuarımızda yer almak için aşağıdaki anketi doldurmanızı rica ediyoruz..
KAFKASYA YAPI FUARI GÜRCİSTAN

    Visitor Form