PHARMAIST ULUSLARARASI İLAÇ BİLEŞENLERİ HAMMADDELERİ VE TEKNOLOJİLERİ FUARI 2023

 • Anasayfa
 • PHARMAIST ULUSLARARASI İLAÇ BİLEŞENLERİ HAMMADDELERİ VE TEKNOLOJİLERİ FUARI 2023

PHARMAIST ULUSLARARASI İLAÇ BİLEŞENLERİ HAMMADDELERİ VE TEKNOLOJİLERİ FUARI Dünya İlaç sektörünü  İstanbul Fuar Merkezi’nde biraraya getirmeye hazırlanıyor.

5. Uluslararası İlaç Bileşenleri, Hammaddeleri ve Teknoloji Fuarı sektöre ait en son ürün ve teknolojilerin sergilendiği, yerli ve yabancı sektör profesyonellerinin buluşma noktası olan platform; 31 Mayıs / 01-02 Haziran 2023 tarihinde sektörün kimyasal, hammadde ve teknoloji ile ilgili satın alımlarını karşılamak için eşsiz bir fırsat sunmaya yeniden hazırlanıyor.

Sektöre ait en son ürün ve teknolojilerin sergilendiği, yerli ve yabancı sektör profesyonellerinin buluşma noktası olan platform; sektörün kimyasal, hammadde ve teknoloji ile ilgili satın alımlarını karşılamak için bir eşsiz bir fırsat sundu. Kimya sektörünün en önemli alt dallarından biri olan ve dünyada hızlı bir büyüme ivmesine sahip global ilaç sektörü, Türkiye’de de üretim kapasitesi ve teknoloji bakımından gelişimini sürdürmektedir. Yaşam bilimleri kapsamında insan sağlığına doğrudan etki eden ilaç sektörü, yüksek Ar-Ge temeline dayanmasıyla dünyada stratejik bir konuma sahiptir.

Pharmaist 2023 ziyaret ederek İlaç sektörünün son ürün ve teknolojileriyle tanışma fırsatını kaçırmayın..
Grand International Expo Group ”PHARMAIST 2023” fuarının uluslararası tanıtım ve nitelikli ziyaretçi programını yürüten resmi yetkili temsilcisidir.

nedenziyaretetmelisiniz

Yurtdışından fuarımızı ziyaret edecek ilaç, Gıda, Kozmetik, Kişisel ve Ev Bakımı Sektörlerinde faaliyet gösteren firmaların karar verici ziyaretçilerimize  fuarlarının daha konforlu geçmesi için sağlanan İmkanlar;

■ 3 gece ücretsiz konaklama Hotel giriş: 30 Mayıs Hotel çıkış: 2 Haziran 2023  (Sabah kahvaltısı dahil)

■ Hotelden fuar alanına her gün ücretsiz shuttle transfer

■ Fuar alanine ücretsiz VIP giriş kartı

■ Fuar alanında B2B görüşme alanlarını kullanma..

■ Fuar alanındaki görüşmeleriniz Rusça, Arapça, Ingilizce tercuman desteği

Bize ulaşın Whatsapp : +90 533 148 20 00

fuarmerkezi

Pharmaist Sergilenecek Ürün Grupları

  İlaç Hammadde ve Bileşenleri
 • Anahtar Teslim Projeler
 • Etkin İlaç Hammaddeleri (API)
 • Farmasötik Katkı ve Ara Ürünleri
 • Yarı Mamüller ve Katkı Maddeleri
 • İlaç Laboratuvar, Üretim Ekipmanları, Test-Ölçüm Cihazları
 • İlaç Paketleme / Ambalaj Teknolojileri
 • Temiz Oda Teknolojileri

NEDEN ZİYARET ETMELİSİNİZ?

nedenkatilmalisiniz

 • Hedef kitlenizdeki sektör profesyonelleriyle aynı platformda görüşme şansı elde ederek bağlantılarınızı güçlendirin ve yeni işbirlikleri kurma şansı yakalayın
 • Son trendlerin gerisinde kalmamak ve sektöre hakim olmak için lider firmaların yeni ürünlerini, innovasyonlarını ve teknolojilerindeki son gelişmelerini yerinde görün
 • Gelişmekte olan sektördeki yatırım fırsatlarını kaçırmayın
 • İlaç Sektöründeki yeni hammadde ve bileşenleri karşılaştırıp değerlendirme şansı yakalayın
 • Yeniliklerden ilham alın
 • Fuar bünyesinde gerçekleştirilecek olan Konferans, Innovation Corner gibi etkinliklerden faydalanın.

NEDEN ISTANBUL?

nedenistanbul

Binlerce yıllık tarihiyle Asya ve Avrupa Kıtaları’nın birleşme noktasında yer alan, dünyaya yön vermiş imparatorlukların başkenti olmuş, bugün tüm dünyada hakim olan ticaret hayatının temellerinin atıldıgı, stratejik anlamda benzersiz olan İstanbul, günümüzde de Avrupa, Batı Asya ve Ortadoğu pazarlarının en önemli ticaret merkezlerinden biridir.

3.000 yıldan fazla bir süredir ticaret merkezi olarak kullanılan İstanbul, 15 milyonun üzerindeki nüfusu ve hızla büyüyen ekonomisiyle birlikte coğrafi, jeopolitik ve ticari anlamda dünya ve bölge ekonomisinin merceği altında olmaya devam etmektedir. Üretim gücü ve dış ticaret verileri göz önüne alınırsa dünya ortalamasının üzerinde performans sergileyen Türk ekonomisi, düzenlenen başarılı fuar organizasyonları dahilinde, Türkiye çevresindeki ülkelerle ticari bağlantılar kurmak ve Türk üreticilerinden mal tedarik etmek isteyen yabancı firmaların yoğun ilgisini çekmektedir.

PHARMAIST ULUSLARARASI İLAÇ BİLEŞENLERİ HAMMADDELERİ VE TEKNOLOJİLERİ FUARI 2023

  Visitor Form