TÜRKİYE YAPI FUARI 2023

Dünya Yapı sektörü tekrardan TURKEY BUILD 2023’te biraraya geliyor..

Ziyaretçilerimize Sağlanan İmkanlar

26-29 Nisan 2023 tarihinde düzenlenecek Türkiye ve Avrasya coğrafyasının en büyük ve kapsamlı yapı fuarı olan TURKEY BUILD 2023 fuarımızı yurtdışından ziyaret etmek isteyen Yapı sektörü temsilcilerine aşağıdaki imkanlarımız tarafımızdan ücretsiz sağlanacaktır.

■ İstanbulda TUYAP PALACE hotelde (5 Yıldız) 4 gece ücretsiz konaklama (Sabah kahvaltısı dahil)

■ Havaalanında karşılama ve Hotele ücretsiz transfer (İstanbul Havalimanı – Sabiha Gökçen Havalimanı)

■ Fuar alanı özel alandan Yurtdışı satın alıcılar için her gün öğle yemeği

■ Fuar alanine ücretsiz VIP giriş kartı

■ Fuar alanında B2B görüşme alanlarını kullanma

■ Fuar alanında ücretsiz internet kullanımı

Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul Türkiye’nin en köklü, en büyük ve en iyi yapı fuarıdır. Sadece Türkiye’den değil çevre bölgeden gelen alıcı, imalatçı, distribütörler için de önemli bir merkez görevi görmektedir.

Bu yıl 45.si düzenlenecek Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul’a katılan, Türkiye yapı sektörünün lider üretici, imalatçı ve dağıtım şirketleri, dinamik standlarında sizin gibi yeni iş ortaklarıyla tanışmaya hazırdır. Fuardaki başlıca ürün grupları arasında yalıtım, yapı kimyasalları, cephe ve çatı döşemeleri, yapı sistemleri, iç dekorasyon ürünleri, makine, nalburiye ve el aletleri, otomasyon ve akıllı ev ürünleri ile yapı, inşaat, mimari ve mühendislik sektörlerinde kullanılan diğer her şey sayılabilir. Tüm bunların yanı sıra önemli konuşmacıları, göz alıcı teşhirleri ve eğitim seminerlerini de unutmamak gerekir.

 

TÜRKİYE YAPI FUARI 2023

    Visitor Form