Hakkımızda

Hakkımızda

Prensibimiz ve ilkemiz; Doğru tanıtım doğru ziyaretçi..

2004 senesinden bu yana Uluslararası Fuarların yurtdışındaki tanıtımlarını,nitelikli ziyaretçi ve alım heyetleri çalışmalarını yürüten GRAND EXPO GROUP 2016 senesinde Kosova, Tiflis, Bakü ve Fas bölge ofislerini ofislerini açarak dünyanın dört bir yanından ziyaretçileri fuar katılımcılarımızla buluşturmaya hız vermiştir.

4 ülkedeki GRAND INTERNATIONAL EXPO tanıtım Ofislerimiz ve 9 ülkedeki temsilcilik ağımızla fuarlarımızda doğru ve nitelikli ziyaretçinin katılımcılarla buluşması için büyük bir özveri ve disiplinle fuar tanıtımlarını yürütmektedir.

Türkiyede Uluslararası İhtisas fuarları düzenleyen bir çok fuar organizatörünün resmi temsilciliğini yürüten GRAND EXPO GROUP 2020 senesinde bu yana  Polonyanın en büyük fuar merkezi ve organizatörü olan PTAK Fuar merkezinin fuar tanıtım ve alım heyetleri konusunda Rusya,Kafkasya ve Ortadoğu resmi temsilciliğini yürütmektedir.

GRAND EXPO GROUP 2016 senesinden bu yana Güney Kore devletinin yurtdışı hibrit B2B ve online ikili görüşme programlarını organize eden resmi kuruluşu WORDEXPORTAL şirketinin Kafkasya temsilciliğini sürdürmektedir.

Sizde Grand International Expo ile fuarlarınızı zirveye taşıyın..

  • Grandexpo Grup GRAND EXPO GROUP ile fuarlarınızı zirveye taşıyın.
  • Hedefinizi Tamamlayın ... GRAND EXPO GROUP ile fuarlarınızı zirveye taşıyın.
Hakkımızda

İlkemiz ve İlkemiz; Doğru Tanıtım Doğru Ziyaretçi

2004 senesinden bu yana Uluslararası Fuarların yurtdışındaki tanıtımlarını yürüten GRAND EXPO GROUP 2016 senesinde Kosova,Tiflis,Bakü ve Fas bölge ofislerini ofislerini açarak dünyanın dört bir yanından ziyaretçileri fuar katılımcılarımızla buluşturmaya hız vermiştir.

Visitor Form