TEXHIBITION İSTANBUL KUMAŞ,İPLİK & TEKSTİL AKSESUARLARI FUARI 2024

 • Anasayfa
 • TEXHIBITION İSTANBUL KUMAŞ,İPLİK & TEKSTİL AKSESUARLARI FUARI 2024

Kumaş ve Tekstil Aksesuarları sektörünün küresel buluşması TEXHIBITION İSTANBUL, 6-8 Mart 2024 tarihlerinde dünya tekstil sektörünü tekrar bir araya getiriyor

6-8 Mart 2024 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Avrupa’nın en büyük Kumaş, İplik ve Tekstil Aksesuarları fuarı ‘TEXHIBITION İlkbahar-Yaz 2024′, İHKİB ev sahipliğinde dünya tekstil üreticileri ile kumaş iplik sektörünü bir kez daha buluşturacak.

Ülkemizin önde gelen fuar organizasyonu olan İTKİB Fuarcılık ana organizatörlüğünde düzenlenecek olan Hazır Giyim imalat sektörünün ihtiyaç duyduğu ürünleri üretenler ve bu ürünlerin dünyanın farklı ülkelerinde ticaretini yapan tedarikçileri, Türkiye’nin en büyük ve modern fuar alanı İSTANBUL FUAR MERKEZİ’nde yeniden bir araya geliyoruz.

 TEXHIBITION ISTANBUL fuarının uluslararası tanıtım ve nitelikli ziyaretçi programı yetkili temsilcisiyiz.

Yurt dışından TEXHIBITION ISTANBUL fuarını ziyaret edecek Hazır Giyim üreticileri, Kumaş, İplik ve Tekstil Aksesuarları satın alıcıları ve İthalatçılarının fuarlarının daha konforlu geçmesi için fuar organizatörü tarafından sağlanan olanaklar;

Elite World Business Hotel

ELITE WORLD BUSINESS FLORYA *****

🔸3 gece ücretsiz konaklama (kahvaltı dahil) Hotel giriş 5 Mart – Hotel çıkış 8 Mart 2024

🔸Havaalanından otelinize ücretsiz servis transferi (5 ve 6 Mart’ta)

🔸Her gün otelden fuar alanına ücretsiz servis (saat 10:00’da)

🔸Fuar alanından otele her gün ücretsiz servis (17.00-18.00)

🔸Otelinizden Havalimanına ücretsiz dönüş transferi (6-7 Mart)

🔸Fuar alanına ücretsiz VIP giriş kartı

🔸Fuar alanında B2B toplantı alanlarının kullanımı..

🔸Fuar alanındaki toplantılarınız için Rusça, Arapça, İngilizce tercüman desteği

Bize ulaşın WhatsApp : +90 533 148 20 00

TEXHIBITION 2024 Sergilenecek Ürün Grupları

■  KUMAŞ ÜRETİCİLERİ

Giyim üreticileri için üretilen kumaşlar
Spor ve aktif yaşam için tasarlanmış akıllı kumaşlar
Teknik tekstiller ve dokunmamış kumaşlar
Baskılı kumaşlar
Kot kumaşı
Dokuma kumaşlar
örgü kumaş

■  TEKSTİL AKSESUARLARI

Tekstil hammaddeleri ve boyaları
Tekstil aksesuarları
Tekstil Dekorasyon malzemeleri
Tuhafiye

■  İPLİK

Elastan İplikler
Metalik İplikler
Polipropilen İplikler
Fantazi İplikler
Naylon iplik
Polyester İplikler
Akrilik İplikler
Pamuk İplikleri
Yün İplikler
Viskon İplikler
İpek İplikler
Tekstüre İplikler
Organik İplikler
Rejenere İplikler
Teknik İplikler
Lifler
Bobinler, Masuralar ve Makaralar

NEDEN ZİYARET ETMELİSİNİZ?

Texhibition İstanbul geniş bir yelpazedeki kumaş ve tekstil aksesuar üreticilerini bir araya getiriyor…

TEXHIBITION İSTANBUL’DA;

 • – Büyük Hazır Giyim Üreticileri,
 • – Uluslararası Zincir Mağaza,
 • – Department Store Satın Alma Yöneticileri,
 • – Kendi markası için koleksiyon yaptıran uluslararası marka ve zincirlerin yöneticileri,
 • – Belli ürün gruplarında uzmanlaşmış mağazaların yöneticileri,
 • – Online satış platformlarının yöneticileri,
 • – İthalatçı, toptancı firmalar, distribütörler,
 • – Tasarımcılar, kendi markasıyla üretim yaptıranlar, yerli ve yabancı tekstil sektörü profesyonelleri bir araya gelecek.

Tekstilin Başkenti ISTANBUL kendi modasını yaratıyor

Sonbahar/kış 2024-2025 modasının yer alacağı trend alanında kumaştan dokuya, aksesuardan renklere kadar moda dünyasındaki tüm yenilikler, Texhibition İstanbul’da bir araya geliyor.

Sektöre ilham katacak geleceğin trendleri, Texhibition İstanbul’da belirleniyor. Sonbahar/Kış 2024-2025 modasının renk, doku ve stil detaylarının yer alacağı göz alıcı trend alanında katılımcılara eşsiz bir fuar deneyimi sunuluyor.

Trendlerin belirlenmesinde ana unsur olan kumaş ve materyaller, yalnızca moda dünyasını değil mobilyadan sanata, sinemadan mimariye kadar birçok sektörü de etkiliyor. Moda endüstrisindeki tüm gelişmelerin yer aldığı trend alanıyla Texhibition İstanbul, bu anlamda birçok sektöre de ilham oluyor. Fuarın vitrini konumunda olan trend alanı hem yurt içi hem yurt dışından gelen ziyaretçilerin de odağında. 6-8 Mart 2024 tarihlerinde gerçekleşecek olan fuarın temasının yaratıcı ise Kreatif Direktör İdil Tarzi.

NEDEN ISTANBUL?

İstanbul, dünyanın en önemli iş ve kültür merkezlerini birbirine bağlayan dev bir metropol olmasının yanı sıra Avrasya’nın ticaret ve moda merkezidir.

Avrupa, Körfez Ülkeleri, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ve Asya pazarlarının en uygun buluşma noktası. Asya ve Avrupa kıtalarının birleştiği noktada yer alan İstanbul, dünya çapında ticaret hayatının temellerinin atıldığı en önemli ticaret merkezidir. Coğrafi konumu ve ana ulaşım koridorları üzerinde bulunmasıyla adeta doğal bir aktarma merkezi konumundadır. Avrupa, Avrasya, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da 1,6 Milyar potansiyel müşteriye ve 28 Trilyon Dolarlık pazara 4 saatlik uçuşla kolay erişim. Türkiye ticaret hacminin %30’unun kaynağı olan ve 16 milyonluk nüfusuyla büyük bir alıcı potansiyeli sunan bir firmayız. Çevre ülkelerle ticari bağlantı kurmak ve Türk üreticilerden mal temin etmek isteyen yabancı firmaların uğrak noktasıdır.

“Türk tekstil sektörü ekonominin lokomotif sektörlerinden biri olup, 340 milyar liralık üretimle imalat sanayinde en fazla üretim yapan sektördür. Türkiye dünyanın 6’ncı, Avrupa’nın ise 2’nci büyük tedarikçisi olup, ihracatının %40’ı Avrupa ülkelerine yapılmaktadır.

Türkiye Kumaş ve Tekstil Aksesuarları sektörlerine yön veren, dünyanın en büyük ve saygın Uluslararası sektör fuarı olan TEXHIBITION ISTANBUL gücüne İstanbul’un coğrafi ve turizm avantajını da ekleyerek hem katılımcı hem de ziyaretçilerine eşsiz bir platform sunuyor. .

TEXHIBITION İSTANBUL KUMAŞ,İPLİK & TEKSTİL AKSESUARLARI FUARI 2024

  Visitor Form