GROWMACH, TRAKTÖR TARIM MAKİNALARI VE EKİPMANLARI FUARI 2023

 • Anasayfa
 • GROWMACH, TRAKTÖR TARIM MAKİNALARI VE EKİPMANLARI FUARI 2023

Dünya Tarım Makinaları profesyonelleri GROWMACH’ta bir araya geliyor.

Growmach 2023, Traktör, Tarım Makinaları ve Ekipmanları Fuarı, 10-14 Ekim 2023 tarihlerinde Anfaş Fuar Merkezi, Antalya‘da uluslararası tarım makinaları sektörünü bir araya getirecek.

Global tarım makinaları sektörü bir araya gelecek….

Kendi alanlarında uzman yerli ve yabancı konuşmacıların yanı sıra kamu ve özel sektörün uluslararası temsilcilerini konferans ve etkinliklerde ağırlayacak olan Growmach 2023; Türk tarım makineleri sektörünün uluslararası pazarlara açılan kapısı olarak hizmet verecek.

Growmach; uluslararası katılımcı ve ziyaretçi profili ile tarım makinaları sektörünün gelecek vizyonunun belirleneceği dünya tarımını bir araya getirecek alanında en önemli ticaret ve pazarlama platformu olacak.  http://www.growmach.com/tr

GRAND INTERNATIONAL EXPO GROUP ”Growmach  2023” fuarının uluslararası tanıtım ve nitelikli ziyaretçi programını yürüten resmi yetkili temsilcisidir.

Ziyaretçilerimizin fuarlarının daha konforlu geçirebilmeleri için fuar organizatörü tarafından Uluslararası Tarım makinaları ithalatçı ve alıcılarına ücretsiz sağladığı

🔸Antalya’da 5 yıldızlı otelde 3 gece ücretsiz konaklama (kahvaltı ve Akşam yemeği dahil)  Otele giriş: 9 Ekim 2023 Çıkış: 12 Ekim 2023

Genel Görünüm

Megasaray WestBeach Antalya*****

🔸Havaalanından Otele ücretsiz servis (9 Ekim 2023)

🔸Otelden Havalimanına ücretsiz servis (12 -13 Ekim 2023)

🔸Otelden fuar alanına her gün ücretsiz servis (Saat 10:00)

🔸Her gün fuar alanından otele ücretsiz servis (18.00)

🔸Fuar alanındaki toplantılarınızda Rusça, Arapça ve İngilizce tercüman desteği

🔸Fuar alanına ücretsiz VIP giriş kartı

🔸Fuar alanında B2B görüşme alanlarının kullanılması.

Bizimle iletişe geçebilirsiniz WhatsApp: +90 533 148 20 00

Neden Ziyaret Etmelisiniz?

GROWMACH ANTALYA Avrasya bölgesinin en büyük ve en önemli Tarım makinaları ve Ekipmanları fuarıdır.Sektöründe bilinen ve Uluslararası saygınlığa ulaşmış yüzlerce üretici firmayı dünyanın dört bir yanından gelen sektör profesyonelleriyle biraraya getirecek olan GROWMACH 2023 10-14 Ekim 2023 tarihinde dünya Tarım sektörünün buluşma platformu olmaya devam edecektir.Antalya ise tarıma elverişli arazi yapısıyla tarım alanında ve tarımsal sanayide Türkiye’nin lokomotifidir. Ülkemizin “Tarım Başkenti”, olmasının yanı sıra 1960 yılından sonra gelişmeye başlayan Antalya ve çevre şehirlerindeki sanayisinde 1970 yılından sonra tarım alet ve makineleri başta olmak üzere, deri ve ambalaj sanayi ile muhtelif makine ve aksamı imalatına dönük fabrikalar kurulup geliştirilmiş ve önceden beri bir tarım kenti görünümünde olan Antalya, sanayi kenti olma sürecine girerek, Türkiyenin üretim üssü haline gelmiştir.

1Ziyaretçi olarak, dört gün boyunca sürecek olan fuarımızda  çeşitli tarım makineleri firmaları ile iletişime geçeceksiniz.
Gelecekte işinizi şekillendirecek ve bilinçli kararlar alınmasını sağlayacak en son sektör gelişmeleri hakkında bilgi edineceksiniz.

seize   Tarım makinesi sektörünün uluslararası ve bölgesel üretici ve tedarikçilerine erişim fırsatı yakalayın.

 

Research  Gelecekte işinizi şekillendirecek ve bilinçli kararlar almanızı sağlayacak sektördeki gelişmeler hakkında bilgi edinin.

 

Seminar  Hem tedarik hem de üretim alanında sektördeki lider firmalar ile bağlantı kurarak iş ağınızı ve bağlantılarınızı geliştirin.

Bizimle iletişime geçin WhatsApp: +90 533 148 20 00

Katılımcı Profili

Traktörler
 • Traktör Yedek Parçaları
 • Römork ve Diğer Taşıma, Yükleme Makinaları
Hasat Öncesi Tarım Makinaları
 • Toprak İşleme Makinaları
 • Gübreleme Makinaları
 • Ekim Makinaları
 • Bakım ve Sulama Makinaları
 • Bitki Koruma Makinaları
 • Hasat Makinaları
Hasat Sonrası Tarım Makinaları
 • Namlu Yapma Makinaları
 • Balyalama ve Paketleme Makinaları
 • Yem Karıştırma ve Dağıtma Makinaları
 • map
GROWMACH, TRAKTÖR TARIM MAKİNALARI VE EKİPMANLARI FUARI 2023

  Visitor Form